O mnie

1
2
3
patryk_czerniejewski

Z zawodu jestem aktorem. Ukończyłem Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie i jak wielu w moim fachu – wywiało mnie do stolicy. W Warszawie zdałem sobie sprawę, że pomimo wielkiej miłości jaką darzę swój zawód, będę w nim skazany na czyjeś wybory: reżyserów, dyrektorów, itp. Postanowiłem wejść w równoległy świat, w którym odnajdę niezależność – świat PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. 

Zainspirowany amerykańskim szkoleniem aktorskim online, zamarzyłem sobie stworzenie podobnego szkolenia w Polsce, lecz w tematyce piłkarskiej. Od tej jednej idei wszystko się zaczęło. Zacząłem nie mając nic, prócz pomysłu. Potem dziesiątki, setki przewertowanych książek z tematyki samorozwoju i biznesu. Obecnie jestem:

  • CEO platformy ze szkoleniami online premium Chcę Zostać,
  • twórcą sklepu z presetami Instafota,
  • zawodnikiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej,
  • twórcą bloga Książka w Minutę
  • twórca kanału na Youtube „Przed 30-stką”
Patryk Czerniejewski

O blogu

Wiem jak to jest. Czytałem setki książek z tematu rozwoju i motywacji. Zauważyłem trzy rzeczy:
 
  1. Sporo treści się powtarza.
  2. Brakuje czasu na czytanie tych książek.
  3. Niezapisana wiedza z przeczytanych tytułów szybko się ulatnia.
 
Dlatego postanowiłem stworzyć miejsce, w którym będę wyciągał esencję, najważniejsze lekcje z książek, które czytałeś lub dopiero chcesz przeczytać. Wierzę, że pozwoli Ci oszczędzić czas, który jest jedyną w życiu wartością, której nie da się kupić. 
 
Zrobię co w mojej mocy, aby było to dla Ciebie przejrzyste, czytelne i było w treści dużo „mięcha”.
 
Jeśli uznasz, że ma to dla Ciebie wartość – podziel się tym w swoich Social Media, będzie to dla mnie największa nagroda. 😉

Patryk Czerniejewski

100 wyjątkowych cytatów na social media

E-book Sto wyjątkowych cytatów dla Twoich Soacial Mediów

Książka w Minutę

Streszczam Książki Zmieniające Życie

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Newsletter

Nie dostaniesz spamu. Raz na 2 tygodnie podeślę Ci niezwykle wartościowe treści z ostatnich streszczeń książek, czysta wiedza. Nie pożałujesz. 😉